en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Засади соціальної відповідальності

Ми визнаємо наші обов'язки щодо суспільства, в якому живемо, і розуміємо, що наш добробут залежить, насамперед, від рівня добробуту кожного.

 

Соціальна відповідальність Банку спрямована передусім на:

 

  • Клієнтів. Усвідомлюючи безпосередній зв'язок між нашою роботою та рівнем добробуту наших клієнтів, ми відповідально підходимо до розроблення всіх продуктів Банку й надаємо повну, достовірну інформацію про них.
  • Співробітників. Розуміючи, що наші працівники – найбільший капітал, ми керуємось принципом розвитку та підтримки фахівців Банку, пропонуючи їм конкурентоспроможні умови праці, матеріальної винагороди, а також заохочуємо їх професійне та особистістне зростання.
  • Державу. Прагнучи стабільного розвитку України, Банк своєчасно виконує всі обов'язки, покладені на нього державою – сплата податків, прозора та відкрита фінансова звітність, офіційна заробітна платня співробітникам, збереження та створення робочих місць.
  • Суспільство. Ототожнюючи себе з частиною української громади і будучи її свідомим членом, Банк розробляє власні та підтримує існуючі соціально важливі проекти в соціальній сфері, сфері охорони здоров'я та культури.