en

0 800 308 303

+380 (44) 390 70 55
+380 (44) 490 83 83

 
 
 
 
 
 

Операції в банківських металах

ГоловнаКорпоративним клієнтамОперації в банківських металах

 

Банківські метали для бізнесу це:

 

  1. Інструмент для хеджування інфляційних і валютних ризиків. Будь-яке підприємство та фізична особа в Україні може придбати і продати банківські метали та отримати при цьому певний фінансовий результат. Для цього Вашому підприємству достатньо подати лише заявку на купівлю/продаж банківських металів на міжбанківському валютному ринку України.
  2. Якісна сировина для виробництва певних видів товарів (в ювелірній галузі, приладобудуванні тощо). Ми пропонуємо своїм клієнтам зливки банківських металів світових виробників, зокрема: Umicore, Valcambi SA, Argor Heraeus S.A., Credit Suisse (Швейцарія). Усі зливки банківських металів (від 1 грама до 1 кілограма) мають найвищу пробу та клеймо-сертифікат, що свідчить про якість банківських металів.
  3. Оригінальний і цінний корпоративний подарунок. Банк пропонує не тільки зливки банківських металів, а ще й монети із дорогоцінних металів. Вони підкреслять не лише статус власника, а й завжди будуть прикрасою будь-якого інтер’єру, зростаючи з часом в ціні.

 

 

 

Послуги з банківськими металами для бізнесу від ПАТ «Діамантбанк»:

 

  • купівля/продаж банківських металів з фізичною поставкою (штамповані або литі) провідних світових виробників та без фізичної поставки за привабливими курсами та можливістю їх узгодження під час здійснення операції;
  • депозити в банківських металах;
  • кредитування бізнесу в банківських металах;
  • продаж ексклюзивних монет із дорогоцінних металів, що є найкращими зразками світового монетного мистецтва.

 

 

 

Тарифи на розрахунково-касові операції в банківських металах