en

+380 (44) 580-27-27

+380 (44) 390 08 89

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Корпоративні картки

ГоловнаКорпоративним клієнтамПлатіжні карткиКорпоративні картки

Корпоративна картка від "Діамантбанку" – це оптимальне поєднання переваг міжнародної платіжної картки бізнес-класу й електронної чекової книжки на підприємстві. Ідеальний засіб організації і контролю представницьких витрат для Вашої компанії та витрат на відрядження для Ваших співробітників.

 

Наші переваги
 
  • Швидкість – можливість безготівково сплачувати витрати на відрядження, накладні, представницькі й інші господарчі витрати на підприємстві.
  • Зручність – за відсутності готівкових коштів у касі корпоративна картка дасть можливість без проблем відправити працівника у відрядження або розплатитися з постачальником готівковими коштами, заздалегідь знятими з картрахунку.
  • Надійність – у співробітника, який перебуває у відрядженні, зникає потреба турбуватися про збереження готівкових грошових коштів. Навіть у разі втрати картки, за умови своєчасного поміщення її до стоп-листу, гроші на картрахунку залишаються цілими.
  • Престижність.

 

 

 

ПАТ «Діамантбанк» є постійним учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (в т.ч. фізичних осіб-підприємців, свідоцтво №123 від 08.11.2012 року).

 

Відшкодування коштів за вкладами фізичних осіб - підприємців здійснюється Фондом незалежно від дня відкриття рахунка починаючи з 1 січня 2017 року щодо банків, віднесених до категорії неплатоспроможних після 1 січня 2017 року.


Сума граничного розміру відшкодування коштів за вкладами (з відсотками включно) – 200 000 грн.

Детальна інформація про Фонд та систему гарантування вкладів