en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Останні новини Банку

27.06.2017

До уваги Емітентів та Депонентів, які мають рахунки у цінних паперах у ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про початок процедури припинення діяльності депозитарної установи
26.06.2017

РОЗПОЧАТО ПРОЦЕДУРУ ЛІКВІДАЦІЇ ПАТ «ДІАМАНТБАНК» ТА ДЕЛЕГОВАНО ПОВНОВАЖЕННЯ ЛІКВІДАТОРА БАНКУ

Відповідно до рішення Правління Національного банку України від 22 червня 2017 року № 394-рш «Про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ДІАМАНТБАНК» виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд гарантування) прийнято рішення від 23 червня 2017 року №2663, «Про початок процедури ліквідації ПАТ «ДІАМАНТБАНК» та делегування повноважень ліквідатора банку».
26.06.2017

ПІДПИСАНО ДОГОВІР ПРО ПЕРЕДАЧУ ЧАСТИНИ АКТИВІВ ТА ЗОБОВ’ЯЗАНЬ ПАТ «ДІАМАНТБАНК» НА КОРИСТЬ АТ «ТАСКОМБАНК»

23 червня 2017 року було підписано договір про передачу частини активів та зобов’язань неплатоспроможного ПАТ «ДІАМАНТБАНК» на користь приймаючого банку – АТ «ТАСКОМБАНК». За умовами угоди АТ «ТАСКОМБАНК» набув усіх прав та обов’язків боржника перед вкладниками (фізичними особами, у тому числі фізичними особами-підприємцями) неплатоспроможного ПАТ «ДІАМАНТБАНК» щодо повернення грошових коштів та сплати відсотків за договорами банківського рахунку/вкладу (у тому числі за іменними ощадними сертифікатами), у межах 200 тисяч гривень. Загальна сума переданих зобов’язань склала близько 1,1 млрд грн. При цьому сам ПАТ «ДІАМАНТБАНК» буде ліквідовуватись. Вкладники, залишок коштів на рахунках яких перевищує гарантовану суму відшкодування 200 тисяч гривень, мають подавати кредиторські вимоги до ПАТ «ДІАМАНТБАНК» за стандартною процедурою.
26.06.2017

Встановлено графік прийому уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

На підставі рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 23.06.2017 року № 2663 «Про початок процедури ліквідації ПАТ «ДІАМАНТБАНК» та делегування повноважень ліквідатора банку» повноваження ліквідатора ПАТ «ДІАМАНТБАНК» делеговані Тімоніну Олександру Олексійовичу.
23.06.2017

Шановні клієнти – орендарі індивідуальних сейфів!

У зв’язку зі здійсненням ліквідації Банку та скороченням мережі відділень звертаємо Вашу увагу на необхідність дострокового розірвання договорів оренди сейфів для зберігання цінностей та документів.
21.06.2017

До уваги вкладників ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

На підставі пропозиції від кваліфікованого інвестора АТ «ТАСКОМБАНК», який був визнаний переможцем конкурсу та візьме участь у виведенні ПАТ «ДІАМАНТБАНК» з ринку (далі - приймаючий банк), Фондом гарантування прийнято рішення щодо укладання договорів з приймаючим банком про передачу йому частини активів та зобов’язань неплатоспроможного банку ПАТ «ДІАМАНТБАНК».
13.06.2017

Визначено переможця відкритого конкурсу серед зацікавлених взяти участь у виведенні з ринку ПАТ «ДІАМАНТБАНК» інвесторів

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про завершення відкритого конкурсу серед попередньо кваліфікованих осіб, зацікавлених взяти участь у виведенні з ринку ПАТ «ДІАМАНТБАНК».
25.05.2017

ШАНОВНІ КРЕДИТОРИ ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

У зв’язку з надходженням на ім’я Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації ПАТ «Діамантбанк» значної кількості заяв/звернень кредиторів з вимогами про включення до реєстру акцептованих вимог кредиторів, слід звернути увагу на наступне.
24.05.2017

Фонд гарантування розпочинає виплати коштів вкладникам ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

З 24 травня 2017 року з 14:00 год Фонд гарантування розпочинає здійснювати виплати коштів вкладникам ПАТ «ДІАМАНТБАНК»за договорами, строк дії яких закінчився до 23 квітня 2017 року включно та за договорами банківського рахунку (поточні та карткові рахунки).
24.05.2017

Продовжено тимчасову адміністрацію у ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 23 травня 2017 р. № 2075 відповідно до якого продовжено строк тимчасової адміністрації у ПАТ «ДІАМАНТБАНК».

Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303