en

+380 (97) 517-78-84

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк забезпечив життєво необхідним обладнанням вже 30-у лікарню в Україні

21.03.2012

У березні 2012 року Діамантбанк забезпечив новим медичним  життєво важливим обладнанням Центральну міську клінічну лікарню  №3  у м. Донецьк. А саме, медичний заклад отримав: неонатальний комплекс НО-АФ-КР-1, три світлодіодні опромінювача НО-АФ-LED, а також відсмоктувач 7А-23Д.

Тепер реанімаційне відділення обладнано сучасним неонатальним комплексом для підтримання потрібної температури у новонароджених, відновлення життєвих функцій під час проведення реанімаційних заходів, а також трьома світлодіодними опромінювачами, призначеними для лікування гіпербілірубінемії (жовтяниці) новонароджених.

На думку лікарів, це обладнання значно допоможе у виходжуванні недоношених немовлят і порятунку  їх життів.

Мета благодійної програми Діамантбанку – звернути увагу громадськості на проблему нестачі медичного обладнання в українських лікарнях.

Діяльність Банку в рамках Програми “Подумай про життя!” передбачає не лише допомогу медичним обладнанням. Діамантбанк залучає представників бізнес-структур до надання медичним закладам України адресної допомоги, спрямованої на вирішення проблеми нестачі медичного обладнання для своєчасної допомоги новонародженим.

За час існування благодійної програми «Подумай про життя!», спрямованої на порятунок новонароджених, Діамантбанк забезпечив новим обладнанням вже 30 лікарень по всій Україні. Зокрема, протягом 2011 року життєво важливе обладнання було передано дев’яти лікарням по всій Україні.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303