en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Виплати вкладникам ПАТ «Діамантбанк» орієнтовно розпочнуться у останній декаді травня

27.04.2017

Виплати вкладникам ПАТ «Діамантбанк» розпочнуться у встановлені законодавством терміни. Орієнтовна дата початку виплат – остання декада травня. Зараз триває процес формування Реєстру вкладників і про початок виплат буде повідомлено додатково на сайті Фонду.

 

Загальна сума можливого відшкодування вкладникам, відповідно до звітності банку, становить майже 1,3 млрд грн, з них 0,05 млрд грн – фізичні особи - підприємці. При цьому 96% усіх вкладників банку отримають свої кошти у повному обсязі, оскільки їх розмір не перевищує гарантовану суму відшкодування.

 

Уже найближчим часом Фонд гарантування оголосить конкурс серед попередньо кваліфікованих Національним банком осіб на пошук зацікавлених взяти участь у виведенні з ринку ПАТ «Діамантбанк» в один із передбачених законодавством способів.

 

Слід зауважити, що позичальники банку-фізичні особи зможуть здійснювати планові платежі для погашення кредитів як через відділення «Діамантбанку», так і через установи інших банків. При цьому рахунки, на які потрібно перераховувати кошти, протягом часу дії тимчасової адміністрації змінюватись не будуть.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303