en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Ексклюзивні можливості з Діамантбанком та Visa!

20.04.2017

Кожен власник преміальної картки Visa від Діамантбанк, отримує якісний платіжний інструмент, винагороду у вигляді спеціальних пропозицій, сервісу та знижок!  

 

Діамантбанк та Visa пропонують користувачам платіжні  картки преміальної категорії. Картки Visa Gold, Visa Platinum та Visa Infinite від Діамантбанку підкреслюють ваш статус, надають багато спеціальних пропозицій та знижок, дія яких поширюється на основні категорії послуг: розваги, ресторани, шопінг, готелі, відпочинок та транспортна діють по всьому світу. З преміальними картками Visa від Діамантбанку ви завжди можете розраховувати на впевненість та статус.

 

Максимальні привілеї та можливості включають: безперервний та зручний доступ до власних коштів, оплата товарів/послуг або отримання готівки по всьому світу, миттєве поповнення рахунку,  супровід клієнтів 24/7, SMS-банкінг, захист від шахрайства, медична та юридична підтримка, безкоштовна додаткова картка.

 

Обирати пропозиції та отримувати високоякісні послуги зі знижками ви можете в  залежності від класу вашої картки від Діамантбанку:

Замовити картку Visa можна в будь-якому із відділень Діамантбанку по всій території Украіни, на сайті diamantbank.ua, через Інтернет-банкінг Diamantpay та у магазині на офіційній сторінці банку у фейсбуці.

 

Відчуйте свою преміальність разом із Діамантбанком!Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303