en

+380 (97) 517-78-84

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк пропонує виграти поїздку до Лондона на Олімпіаду-2012

07.03.2012

Діамантбанк спільно з Міжнародною платіжною системою VISA проводять акцію «До Лондона на Олімпійські ігри 2012 – разом з VISA!», за умовами якої кожен може виграти один з трьох сертифікатів на поїздку на Олімпійські ігри до Лондона.

З 10 березня до 31 травня 2012 року оплачуючи товари та послуги платіжними картками VISA, емітованими Діамантбанком, держателі карток можуть виграти цінні подарунки: 200 дорожніх сумок і 400 спортивних сумок, а також головний приз акції – подорож на двох до Лондона на урочисту церемонію закриття Олімпійських ігор 2012 року.

Для того, щоб взяти участь в акції та отримати можливість виграти призи потрібно здійснити хоча б одну покупку на будь-яку суму.

Картками VISA зручно розраховуватися за покупки у супермаркетах, на АЗС, в аптеках, кінотеатрах тощо, а також використовувати їх при розрахунках в мережі Internet (включно з поповненням рахунку номерів мобільних телефонів, оплату за комунальні послуги тощо). Більше покупок, оплачених картою VISA – більше шансів на перемогу!

Акція діє по всій території України.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303