en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк визначив переможця Абсолютної весни

03.04.2017

З 1 по 31 березня 2017 року Діамантбанк проводив акцію для клієнтів-фізичних осіб.

 

Акція полягала в оформленні тарифного пакету «Абсолютний» зі знижкою 50% та автоматичною  участю у розіграші срібної монети «Всі кольори життя!».

 

Переможцем срібної монети «Всі кольори життя!» стала Зоряна із Києва. Монета присвячена Святу Весни. Лігатурна маса 17.5 г., викарбувана монетним двором Польщі. «Всі кольори життя!» - символічний букет квітів, який з роками стає тільки ціннішим. На виробі зображена молода красуня. Подарунок-монета краще слів виразить ваші почуття.

 

Відкрити тарифний пакет «Абсолютний» можна й зараз - як у відділенні Банку, так і в Інтернет-банкінгу «Diamantpay».

 

«Абсолютний»  створений для тих, хто цінує якість та шукає ідеального поєднання широкого спектру корисних прогресивних банківських послуг разом із розумною вартістю обслуговування.

 

Власники пакету «Абсолютний» отримують безкоштовний Інтернет-банкінг «Diamantpay», додаткові бонуси при розміщенні депозитного вкладу (+1% у гривні або +0,5% у доларах США/Євро), знижку 20% на оренду індивідуального сейфу та інші переваги.

 

З детальними умовами тарифного пакету «Абсолютний» можна ознайомитися на сайті Банку або за телефоном: 0 800 308 303 (безкоштовно по всій території України).

 

Діамантбанк  надалі організовуватиме акції та розіграші. Слідкуйте на сайті та сторінці у FB.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303