en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Клієнти Діамантбанку обрали подарунки на свій смак

13.01.2017

Акція Діамантбанку «Подарунки на твій смак» для власників карток Mastercard знайшла своїх переможців. Протягом трьох місяців ними стали 300 клієнтів банку. У фіналі ще троє щасливців отримали планшети.

 

Для участі в акції достатньо було зареєструватися та кожного місяця здійснювати від 10 платежів карткою Mastercard від Діамантбанку на будь-яку суму. Щомісяця банк розігрував серед учасників сертифікати на 500 гривень у WOG, Сільпо, Watson’s або Rozetka. При цьому бажаний подарунок переможці обирали самостійно за допомогою спеціального коду, надісланого в SMS-повідомленні.

 

Нагадаємо, в Діамантбанку діє програма безкоштовного підвищення класу платіжної картки «Статус на знак подяки» клієнтам, які активно розраховуються карткою у торгово-сервісній мережі. Підставою є розмір щомісячного торгівельного обороту за карткою протягом шести попередніх місяців. Отримати більше інформації про програму, ознайомитися з повним переліком карток, їхніми перевагами, а також зробити замовлення можна на сайті банку або за телефоном 0 800 308 303.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303