en

+380 (44) 390 08 89

+380 (44) 390 70 55

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк скасував комісію на поповнення рахунку мобільного телефону

04.01.2017

Діамантбанк подбав, щоб у святкові дні клієнти залишалися на зв’язку зі своїми рідними. Вони можуть миттєво й БЕЗ КОМІСІЇ поповнити рахунок мобільного телефону в Інтернет-банкінгу «Diamantpay» за допомогою сервісу «Оплата послуг». Акційна пропозиція діятиме до 31 січня 2017 року.

 

Нагадаємо, що сервіс «Оплата послуг» також надає можливість налаштування графіку оплати будь-яких рахунків, зокрема комунальних. У клієнтів є можливість доручити банку виконувати платежі вчасно на регулярній основі. У власному кабінеті Інтернет-банкінгу «Diamantpay» користувачі можуть відслідковувати успішність виконаної операції та отримувати квитанції про сплату на особисту електронну адресу.

 

За результатами дослідження «Простобанк Консалтинг» Діамантбанк увійшов до п’ятірки лідерів за функціональні можливості Інтернет-банкінгу «Diamantpay».

 

Дізнатися як стати користувачем системи «Diamantpay» можна на офіційному сайті банку або за телефоном 0 800 308 303 (усі дзвінки в межах України безкоштовні).Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303