en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк інформує про поточну діяльність

23.12.2016

Інформація про від’ємний капітал Діамантбанку станом на 01 грудня 2016 року, яка поширюється в ЗМІ протягом останніх кількох днів, не відповідає дійсності. Банк має позитивні балансові показники, в тому числі й адекватність регулятивного капіталу.

 

«Ми виконували, виконуємо і будемо виконувати всі вимоги НБУ, в тому числі ті, які стосуються нормативних показників, пов’язаних із капіталом. Ніякого ризику віднесення Діамантбанку до категорії неплатоспроможних не існує. В нас є чітка програма докапіталізації, яка виконується в повному обсязі. На 1 грудня регулятивний капітал Діамантбанку склав 210 мільйонів гривень, – наголошує Олег Ходачук, Голова Правління ПАТ «Діамантбанк». На початку вересня було проведено докапіталізацію на 300 мільйонів гривень, яка враховується по додатковому рахунку 5011 «Операції з акціонерами» у відповідності до методології розрахунку капіталу».

 

Водночас у різних виданнях та соціальних мережах повідомлялося про наявність конфлікту між акціонерами банку, хоча на сьогодні його вже вичерпано.

 

Також варто зауважити, що кошти, отримані Діамантбанком від Національного банку України, не є рефінансуванням у класичному стилі. У своїй діяльності Діамантбанк використовує монетарні інструменти НБУ, а саме – залучення коштів під заставу облігацій внутрішньої державної позики України (із блокуванням цінних паперів), що за своєю економічною суттю є операцією РЕПО і ефективним інструментом для отримання додаткового доходу.

 

Нагадаємо, згідно з програмою докапіталізації, у планах акціонерів збільшити капітал Діамантбанку ще на 750 млн грн до 1 липня 2017 року.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303