en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк пропонує корпоративним клієнтам безкоштовне відкриття поточного рахунку

22.12.2016

Діамантбанк підготував акційні пропозиції для юридичних осіб і підприємців. Тільки до 31 січня 2017 року вони мають змогу безкоштовно відкрити мультивалютний поточний рахунок та підключити системи дистанційного управління рахунками.

 

Корпоративним клієнтам Діамантбанку доступний повний комплекс послуг і сервісів у рамках як базових тарифів, так і тарифних пакетів «Підприємницький», «Корпоративний 500» та «Власна справа», які насамперед дозволяють оптимізувати витрати на банківське обслуговування.

 

Серед конкурентних переваг пакетного обслуговування представників бізнесу – оперативне проведення платежів до 17:45, отримання доходу від вільних коштів (депозитні програми від одного дня), купівля-продаж валюти за зовнішньо-економічними контрактами з комісією від 0,1%, зручні зарплатно-карткові проекти, кредитні продукти для підтримки бізнесу (овердрафти, кредитні лінії, фінансовий лізинг), швидкі банківські гарантії (як для участі в тендерах, так і гарантії виконання контракту), персональний менеджер, професійні консультації та індивідуальний підхід, велика мережа відділень – 98 відділень по всій території України.

 

Водночас акційне відкриття поточного рахунку в Діамантбанку передбачає безкоштовне підключення клієнта до системи «Клієнт-банк» та Інтернет-банкінгу «Diamantpay Business». Завдяки інноваційним сервісам можна швидко й легко управляти рахунками, розпоряджатися коштами з будь-якої точки світу в онлайн-режимі 24 години на добу і 7 днів на тиждень. Крім отримання інформації про стан рахунків, формування виписок та перегляду історії операцій, клієнтам доступні експрес-платежі, платежі в іноземній та національній валюті, оформлення заявок на купівлю й продаж валюти.

 

З більш детальною інформацією можна ознайомитися на сайті банку або за телефоном: 0 800 308 303.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303