en

+380 (97) 517-78-84

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк представив свій лот на благодійному Аукціоні

22.12.2016

Діамантбанк взяв участь у Студентському благодійному ХІ Аукціоні надій «Знання дарують крила!». На аукціоні були  представлені лоти від представників влади, керівників банківських установ, бізнесменів, митців, культурних та громадських діячів.

 

Серед них фотолітопис "Ще не вмерла України ні слава, ні воля! Шлях нескорених" від Першого прем’єр – міністра України, Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Kубіва, вінілова платівка "Брюссель", диск "Найкраще" та боді для малюка від лідера групи «Океан Ельзи» Святослава Вакарчука, диск з підписом, екосумку з плакатом від переможниці «Євробачення-2016» Джамали, картина «Зимонька» від українського живописця-аквареліста Дмитра Ачкасова, сертифікат «Ранкова кава» із заступником Голови Правління Укрсиббанку Володимиром Радіним, ікона «Спас» від Олександри Теліженко, картина «Українка з писанками» від Катерини Ющенко, Голови Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» та ін.

 

Зокрема Діамантбанк у якості лоту представив книгу “Київський Атеней. Мистецький Київ 17-18 ст.”. Усього на Аукціоні вдалося зібрати понад 395 тис. грн.

 

Зібрані кошти будуть передані воїнам АТО, ветеранам війни в Афганістані та членам їх родин.

 

Нагадаємо, що нещодавно колектив Діамантбанку передав 100 тисяч гривень для комплектації «швидких», які працюють у зоні проведення антитерористичної операції.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303