en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк подарував 100 тисяч гривень переможцю акції з нагоди свого Дня народження

19.12.2016

Масштабна акція Діамантбанку з нагоди 23-го Дня народження завершилася розіграшем головного подарунку – 100 тисяч гривень. Переможцем став Михайло з Кривого Рогу. Його було визначено за допомогою сервісу генератора випадкових чисел зі списку всіх вкладників, у яких було оформлено депозит за програмою «Класика прибутку» строком на 400 днів.

 

Також кожного дня протягом двох місяців – з 17 жовтня по 17 грудня – один щасливчик отримував 1000 грн, щотижня – 10 000 грн.

 

Загалом, у святковій акції Діамантбанку взяли участь майже 10 тисяч клієнтів. Кожен з них при покупці тарифного пакета для фізичних осіб «Депозитний», «Розрахунковий» або «Абсолютний» отримав приємні бонуси: ще один місяць обслуговування в подарунок, один безкоштовний місяць оренди сейфа при оформленні договору строком на 12 місяців, а також додатковий 1% до відсоткової ставки в національній валюті за депозитною програмою «Класика прибутку» на будь-яку суму строком на 400 днів.

 

Нагадаємо, за результатами роботи на ринку депозитів Діамантбанк увійшов до рейтингу фінансових установ, яким населення України довірило найбільше вкладів у 2016 році.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303