en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Індивідуальні сейфи Діамантбанку – гарантія збереження цінностей клієнтів і новорічних свят без стресу

15.12.2016

У грудні традиційно зростає попит на оренду індивідуальних сейфів Діамантбанку, що насамперед пов’язано з настанням сезону новорічно-різдвяних відпусток. Актуальна послуга за приємними тарифами, з найвищим рівнем сервісу і без застави за ключ доступна клієнтам у відділеннях банку в Києві та регіонах.

 

Банківські сейфи – це завжди зручно, безпечно й конфіденційно. У них надійно зберігається все, чим дорожать клієнти – гроші, документи, цінні папери, ювелірні вироби та предмети мистецтва. Орендувати індивідуальні сейфи можна на час від’їзду або на постійній основі терміном від одного місяця до року. Відповідно, чим довший період оренди, тим нижчий тариф на обслуговування, який також залежить від розміру обраного сейфу.

 

Сховища Діамантбанку мають багаторівневу систему безпеки, згідно зі стандартами. Всі цінності знаходяться під цілодобовою охороною.

 

Обрати найбільш зручне відділення, дізнатися інформацію про вільні сейфи та їхні розміри можна за телефоном: 0 800 308 303.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303