en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк підготував ексклюзивні подарунки до новорічно-різдвяних свят

07.12.2016

Спеціально до свят Діамантбанк поповнив асортимент дорогоцінних монет новорічної серії. Нова колекція присвячена півню, який за східним календарем є символом наступного року, а також талісманом амбіційних індивідуалістів і любителів прекрасного, народжених під цим знаком.

 

Ексклюзивно і тільки у відділеннях Діамантбанку для своїх рідних і друзів можна придбати оригінальні монети найвищої якості, які водночас є пам'ятним сувеніром і навіть інвестиційним інструментом. Особливо вишуканим подарунком стануть набори «Рік Півня» з трьох та чотирьох монет різної ваги в елегантних червоно-чорних футлярах. Всі монети Пертського монетного двору (Австралія) відчеканені з чистого срібла 999 проби лімітованим тиражем – лише 1000 штук. На їхньому реверсі зображено сімейство символу 2017 року – півень і курка, які гуляють з трьома курчатами серед бамбукового листя і квітів. На аверсі – профіль королеви Єлизавети ІІ. Набір з чотирьох монет відрізняється лише видами оформлення та оздобленням, зокрема було використано позолоту окремих елементів зображення та кольоровий фотодрук.

 

Крім того, особливою популярністю зараз користуються дорогоцінні монети з різдвяною символікою. Серед новинок – срібна монета «Різдво» у формі зірки. На реверсі зображена перев'язана червоною стрічкою палаюча свіча в оточенні святкового вінка з падуба. На аверсі за традицією викарбувано портрет королеви Єлизавети II. Зберігається монета-зірка в ілюстрованій листівці з 3D-ефектом.

 

Ознайомитися з каталогом монет можна на офіційному сайті банку.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303