en

+380 (97) 517-78-84

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк надасть допомогу у порятунку життів новонароджених у Донецьку

27.02.2012

У березні 2012 року Діамантбанк забезпечить новим медичним життєво необхідним обладнанням Центральну міську клінічну лікарню  №3  у м. Донецьк. А саме, медичний заклад отримає: неонатальний комплекс НО-АФ-КР-1, три світлодіодні опромінювача НО-АФ-LED, а також відсмоктувач 7А-23В.

Неонатальний комплекс НО-АФ-КР1 призначений для підтримки температури тіла новонароджених, відновлення їх життєвих функцій під час проведення реанімаційних заходів у пологових будинках і палатах інтенсивної терапії. Комплекс укомплектований лампами синього світла для лікування гіпербілірубінемії новонароджених.
Опромінювач для фототерапії НО-АФ-LED призначений для лікування гіпербілірубінемії новонароджених методом опромінювання їх синім світлом.

Відсмоктувач 7A-23B є універсальним пиловідводним апаратом для застосування в різних областях неонатології.

На думку лікарів, це обладнання значно допоможе у виходжуванні недоношених немовлят і порятунку  їх життів.

Мета благодійної програми Діамантбанку – звернути увагу громадськості на проблему нестачі медичного обладнання в українських лікарнях.

Діяльність Банку в рамках Програми “Подумай про життя!” передбачає не лише допомогу медичним обладнанням. Діамантбанк залучає представників бізнес-структур до надання медичним закладам України адресної допомоги, спрямованої на вирішення проблеми нестачі медичного обладнання для своєчасної допомоги новонародженим.

За час існування благодійної програми «Подумай про життя!», спрямованої на порятунок новонароджених, Діамантбанк забезпечив новим обладнанням вже 29 лікарень по всій Україні. Зокрема, протягом 2011 року життєво важливе обладнання було передано дев’яти лікарням по всій Україні.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303