en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк допоміг укомплектувати реанімобілі в зоні АТО

02.12.2016

Колектив Діамантбанку передав 100 тисяч гривень для комплектації «швидких», які працюють у зоні проведення антитерористичної операції.

 

Отримані кошти активісти Волонтерського об’єднання «Народний тил» спрямують на закупівлю вкрай необхідного обладнання для надання невідкладної допомоги військовим. Зокрема, буде придбано три апарати штучної вентиляції легень, дефібрилятор, кардіограф та стерилізатор.

 

«Докомплектація «швидких» дозволить вчасно надавати якісну медичну допомогу бійцям. Чим більше такого обладнання в умовах війни, тим більше врятованих життів і щасливих родин, до яких повернеться син, батько, чоловік, – коментує Олег Ходачук, Голова Правління ПАТ «Діамантбанк». – Спільними зусиллями завжди можна зробити значно більше для країни і кожного з нас, тому до збору коштів долучилися працівники Діамантбанку з усіх регіонів, де є наші відділення. Кожен зробив свій внесок у важливу справу, адже питання матеріального забезпечення бійців залишатиметься актуальними доти, поки триватиме конфлікт на Сході».

 

Нагадаємо також, що у Діамантбанку з 2007 року успішно реалізовується соціальна програма «Подумай про життя!». У рамках цього проекту життєво важливим обладнанням банк уже забезпечив 37 лікарень у 22 містах України.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303