en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк забезпечив медичним обладнанням Черкаський обласний перинатальний центр

23.11.2016

Діамантбанк передав колективу новозбудованого Черкаського обласного перинатального центру сучасний пульсоксиметр.

 

Дане обладнання є вкрай необхідним для визначення ступеня насичення киснем артеріальної крові та частоти пульсу та безперервного моніторингу стану пацієнтів в операційних і пологових відділеннях, реанімаціях, палатах інтенсивної терапії та під час транспортування. Це незамінне обладнання є універсальним та застосовується для всіх вікових груп пацієнтів. За його допомогою спеціалісти зможуть оперативно надавати  допомогу жінкам з патологією вагітності та недоношеним немовлятам.

 

«Колектив Діамантбанку думає не лише про власний розвиток, розширення своїх послуг та прибуток, але й піклується про суспільство, в якому, власне, живе і працює. Насамперед ми дбаємо про щасливе, а головне – здорове, дитинство. У рамках корпоративної соціальної програми «Подумай про життя!» банк постійно допомагає перинатальним центрам», – зазначив Дмитро Ткаченко, керуючий дирекцією ПАТ «Діамантбанк» у м. Черкаси.

 

Насамперед, отриманий пульсоксиметр допоможе лікарям перинатального центру значно швидше діагностувати легеневі й серцево-судинні патології у вагітних.

 

«У нас отримують допомогу жінки з усієї області. Завдяки пульсоксиметру, який нам подарував Діамантбанк, ми зможемо надавати невідкладну допомогу вагітним одразу – як тільки вони потраплять до нас у приймальне відділення, – зауважив Владислав Починок, головний позаштатний акушер-гінеколог управління охорони здоров`я, заступник головного лікаря з акушерсько-гінекологічної допомоги Черкаської обласної лікарні. – Цей апарат і справді незамінний на першому етапі діагностування та в подальшому процесі підтримання роботи організму вагітних».

 

Нагадаємо, соціальна програма Діамантбанку «Подумай про життя!» успішно діє з 2007 року. Вона передбачає придбання необхідного медичного устаткування для порятунку новонароджених. Життєво важливим обладнанням банк уже забезпечив 37 лікарень у 22 містах України.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303