en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк долучився до запровадження нового сервісу миттєвих переказів готівки з картки

18.11.2016

Для підвищення зручності обслуговування клієнтів Діамантбанк, Укргазбанк і сервіс онлайн-платежів portmone.com спільно запровадили новий сервіс грошових переказів – миттєвий переказ готівки з картки будь-якого українського банку з подальшим отриманням коштів у відділеннях партнерської мережі Welsend на всій території України.

 

Грошовий переказ у гривнях можна отримати просто, надійно та швидко у більш ніж 800 пунктах обслуговування клієнтів партнерської мережі Welsend в 170 містах України. Для цього потрібно лише надати оператору документ, що посвідчує особу, та повідомити контрольний номер переказу, який генерується під час відправлення коштів.

 

Комісія за переказ складатиме 1% + 5 грн і списуватиметься з картки відправника разом із сумою самого переказу. Грошовий переказ можна здійснити на суму від 5 грн до 15 тис. грн.

 

Розрахунки за послугою та взаємодію з платіжними системами Visa і MasterCard здійснює Діамантбанк. Форма для миттєвого переказу готівки з картки на Welsend доступна на сайтах Укргазбанку та платіжного сервісу portmone.com.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303