en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк скасовує комісію на оплату послуг в Інтернет-банкінгу

17.11.2016

Діамантбанк продовжує дарувати подарунки з нагоди дня народження Банку та підготував приємний сюрприз для користувачів Інтернет-банкінгу «Diamantpay». До кінця року кожен Клієнт може за допомогою сервісу «Оплата послуг» здійснювати платежі БЕЗ КОМІСІЇ. Спеціальна пропозиція дійсна для понад 400 постачальників послуг, зокрема і комунальних.

 

Також нагадуємо, що в Інтернет-банкінгу у користувача завжди є можливість налаштувати особистий календар платежів. Цей сервіс дозволяє вчасно сплачувати будь-які рахунки та погашати кредит. Клієнт складає розклад платежів, а Банк дбає про їх виконання. Для зручності, напередодні запланованого дня сплати рахунків, Клієнт отримує смс-нагадування про платежі, а після сплати – смс про здійснення операції. Крім того, в особистому кабінеті Інтернет-банкінгу «Diamantpay» користувач може відслідкувати успішність виконаної операції та отримати на свою електронну пошту квитанцію про оплату.

 

Дистанційний сервіс «Оплата послуг» дозволяє поповнювати рахунки мобільних операторів зв`язку, здійснювати миттєві перекази з карти на карту, використовуючи карту будь-якого банку України.

 

Нагадаємо, за результатами дослідження «Простобанк Консалтинг» Діамантбанк увійшов до п’ятірки лідерів за функціональні можливості Інтернет-банкінгу «Diamantpay».

 

Ознайомитись з переліком on-line послуг Банку можна за посиланням або дізнатися за телефоном: 0 800 308 303 (безкоштовно на території України).Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303