en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк розвиває мережу своїх відділень у Кривому Розі

11.11.2016

Продовжуючи активний розвиток мережі, Діамантбанк відкрив ще одне відділення у Кривому Розі за адресою: вул. Свято-Миколаївська, 97-Б. Шосте представництво банку вже розпочало роботу.

 

Відділення ПАТ «Діамантбанк» №7 у Кривому Розі надаватиме банківські послуги юридичним і фізичним особам: розрахунково-касове обслуговування, здійснення грошових переказів, валютно-обмінні операції та операції з платіжними картками, банківськими металами тощо.

 

Обслуговування клієнтів здійснюватиметься з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 години та в суботу з 9:00 до 16:00. Фахівці відділення надаватимуть всю необхідну інформацію про послуги банку і допоможуть обрати оптимальний банківський продукт, який відповідатиме індивідуальним потребам клієнта.

 

Відкриття нового цільового відділення – черговий етап у реалізації запланованої стратегії регіонального розвитку Діамантбанку. На сьогодні мережа представництв банку налічує 98 відділень по всій території України.

 

Ознайомитись із повним списком дирекцій і відділень можна на сайті Діамантбанку або зателефонувавши до Інформаційного центру за номером: 0 800 308 303.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303