en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

«Місяць привілей від Diamаntpay» – нова цікава пропозиція від Діамантбанку

07.10.2016

Сезон подарунків до Дня народження Діамантбанку розпочато. До 31 жовтня 2016 року в Діамантбанку діє акційна пропозиція «Місяць привілей від Diamаntpay». Кожному Клієнту, який візьме в ній участь, Банк гарантовано, в день виконання умов програми, подарує пакет банківських послуг «Депозитний» з терміном дії 1 (один) місяць. Якщо учасник вже є власником тарифного пакету Депозитний, Розрахунковий чи Абсолютний – його строк буде продовжено на місяць.

 

Щоб приєднатися до програми «Місяць привілей від Diamаntpay», необхідно впродовж календарного місяця, в якому діє акційна пропозиція, здійснити в Інтернет-банкінгу «Diamantpay» хоча б один платіж у сервісі «Оплата послуг» (окрім переказів з картки на картку) або дистанційно відкрити депозит.

 

Нагадаємо, що тарифні пакети від Діамантбанку надають власникам безліч привілеїв: бонуси до депозиту, безкоштовне відкриття поточних/ карткових/ ощадних рахунків, знижки на оренду сейфу тощо.

 

Ознайомитись детально з умовами програми «Місяць привілей від Diamаntpay» можна за телефоном: 0 800 308 303 (безкоштовно по Україні).  Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303