en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Зручний спосіб оплати популярних платежів у системі Інтернет-банкінгу «Diamantpay»

02.09.2016

Діамантбанк турбується про зручність своїх клієнтів і продовжує вдосконалювати послуги у системі Інтернет-банкінгу «Diamantpay». Нещодавно у сервісі «Оплата послуг» з’явилася можливість налаштовувати графік оплати будь-яких рахунків, у тому числі комунальних, доручивши банку виконувати платежі вчасно на регулярній основі.

 

У власному кабінеті Інтернет-банкінгу «Diamantpay» користувачі можуть відслідковувати успішність виконаної операції та отримувати квитанції про сплату на особисту електронну адресу. 

 

Як працює послуга налаштування графіку платежів:

  • у сервісі «Оплата послуг» необхідно обрати одержувача платежу зі списку;
  • заповнити обов`язкові поля в залежності від типу платежу (період оплати, номер особового рахунку і ЖЕКу, показники лічильників (за наявності), домашню адресу, номер телефону та інше);
  • натиснути опцію «Запланувати платіж», вказавши періодичність його виконання банком (щомісяця, щотижня чи регулярно у визначену дату);
  • вказати дату першого та остатнього платежу. 

 

У випадку, коли сума до сплати за відповідний період є різною, сервіс дозволяє додати у графік майбутній платіж без вказання суми, але з поміткою «по заборгованості». Таким чином, банк виконає платіж у визначену дату згідно з даними квитанції постачальника послуг.

 

Після створення власного календаря платежів, користувачам інтернет-банкінгу не потрібно виконувати додаткові дії, банк здійснюватиме оплату автоматично згідно з графіком.

 

Новий сервіс дозволяє зручно сплачувати комунальні послуги, рахунки мобільних операторів, погашати кредити, оплачувати інтернет і телефон тощо.

 

Нагадаємо, що за результатами дослідження «Простобанк Консалтинг» Діамантбанк увійшов до п’ятірки лідерів за функціональні можливості Інтернет-банкінгу «Diamantpay».

 

Детально про можливості онлайн сервісу ви можете дізнатись на сайті www.diamantbank.ua або в Інформаційному центрі за телефоном: 0 800 308 303 (безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303