en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк cтав партнером виставкового проекту «Держава творилась віками. Держава будується нині»

25.08.2016

За підтримки Діамантбанку 23 серпня у Києві відбулось урочисте відкриття унікальної виставки «Держава творилась віками. Держава будується нині», яка присвячена 25-ій річниці Незалежності України.

 

Метою цього історично-культурного проекту є відображення історії державотворення в Україні впродовж віків, від періоду Київської Русі до сьогодення. Діамантбанк пишається тим, що підтримує такі важливі соціальні проекти і робить свій внесок в об’єднання  історичних і культурних цінностей, національних і духовних традицій заради єдності та майбутнього України.

 

На виставці представлено більше 500 унікальних експонатів із державних музеїв і приватних колекцій: стародруки, унікальні видання, історичні документи, рідкісні світлини, предмети старовини – зразки зброї всіх історичних епох, меморіальні речі тощо.

 

Офіційне відкриття проекту відбулося за участі екс-Президентів України, генерального директора Національного заповідника «Софія Київська» Нелі Куковальської, заслуженого діяча культури України і відомого києвознавця Віктора Киркевича та інших поважних громадських діячів.

 

Завітайте на виставку «Держава творилась віками. Держава будується нині», яка експонуватиметься до 31 грудня 2016 у приміщенні Будинку духовної Консисторії (у галереї «Хлібня») Національного заповідника «Софія Київська».Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303