en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк розвиває мережу відділень у Кривому Розі

25.07.2016

Наприкінці серпня 2016 року свою роботу розпочне нове відділення Діамантбанку у Кривому Розі, за адресою: вул. Володимира Великого, 22 (колишня вул. Мелешкіна), яке буде п’ятим представництвом банку в місті.

 

Відділення у Кривому Розі №6 надаватиме повний комплекс банківських послуг юридичним і фізичним особам: розрахунково-касове обслуговування, оформлення депозитів (у національній та іноземній валютах, банківських металах), здійснення грошових переказів, валютно-обмінні операції та операції з платіжними картками, банківськими металами тощо. Крім того, на території відділення працюватиме депозитарій. Тепер клієнти банку матимуть змогу орендувати індивідуальні банківські сейфи, щоб зберігати свої цінності у повній безпеці та на вигідних умовах.

 

Обслуговування клієнтів здійснюватиметься з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 години. Фахівці відділення надаватимуть всю необхідну інформацію про послуги банку і допоможуть обрати оптимальний банківський продукт, який відповідатиме індивідуальним потребам клієнта.

 

Відкриття нового універсального відділення стане черговим етапом у реалізації запланованої стратегії регіонального розвитку Діамантбанку. На сьогоднішній день мережа представництв банку налічує 97 відділень по всій території України.

 

Ознайомитись із повним списком дирекцій і відділень можна на сайті Діамантбанку або зателефонувавши до Інформаційного центру за номером: 0 800 308 303.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303