en

+380 (97) 517-78-84

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Літній подарунок від Діамантбанку для користувачів Інтернет-банкінгу «Diamantpay»

22.07.2016

До 31.08.2016 року клієнти Діамантбанку, які користуються системою Інтернет-банкінгу «Diamantpay» мають можливість поповнювати свої мобільні рахунки без комісії. Скористатись пропозицією можна за допомогою сервісу «Оплата послуг», обравши свого мобільного оператора.

 

Нагадаємо, що у травні Діамантбанк запровадив новий сервіс «Оплата послуг» у системі Інтернет-банкінгу «Diamantpay». Відтепер клієнти мають змогу дистанційно, з власного карткового або поточного рахунку, відкритого у Діамантбанку, оплачувати комунальні платежі, послуги за телефон та інтернет, поповнювати рахунки мобільних операторів і здійснювати перекази коштів між картками будь-якого банку України.

 

Інтернет-банкінг «Diamantpay» — це можливість керувати власними рахунками 24 години на добу, 7 днів на тиждень із будь-якої точки світу за допомогою комп’ютера або мобільного, підключеного до мережі Інтернет. Завдяки дистанційному сервісу у клієнтів завжди є доступ до власних рахунків і можливість користуватись різноманітними банківськими послугами.

 

Дізнайтесь як стати користувачем системи «Diamantpay» на офіційному сайті банку www.diamantbank.ua або за телефоном 0 800 308 303 (усі дзвінки в межах України безкоштовні).Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303