en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк знову обрано уповноваженим банком із виплати пенсій

11.07.2016

Відповідно до затвердженого рішення конкурсної комісії Пенсійного фонду України, Діамантбанк у черговий раз визначено уповноваженим банком із виплати пенсій і грошової допомоги пенсіонерам. Дію договору з Діамантбанком пролонговано до 01 січня 2017 року.

 

Пенсійний фонд переглядає та обирає уповноважені банки на підставі висновків Національного банку України кілька разів на рік за такими основними критеріями: фінансовий стан, виконання економічних нормативів протягом останніх шести місяців, додержання банком чинного законодавства, а також результати його діяльності з виплати пенсій і грошової допомоги за попередній період.

 

Рішення Комісії є свідченням надійності Діамантбанку, успішного досвіду здійснення таких виплат і високої якості обслуговування клієнтів.

 

Договір між Діамантбанком і ПФУ укладено у 2013 році. За його умовами банк має право здійснювати виплати пенсіонерам у Луцьку, Дніпропетровську, Кривому Розі, Донецьку, Запоріжжі, Івано-Франківську, Львові, Миколаєві, Вознесенську, Одесі, Полтаві, Кременчузі, Харкові, Херсоні, Чернівцях, Чернігові, Броварах.

 

Нагадаємо, що Діамантбанк пропонує зручні та вигідні умови для обслуговування пенсійних карток Visa і MasterCard. Згідно з тарифами, держателі таких карток мають можливість двічі на місяць безкоштовно отримувати гроші у банкоматах будь-яких банків на території України.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303