en

+380 (97) 517-78-84

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк завершує процедуру збільшення статутного капіталу

06.06.2016

В рамках програми докапіталізації банків Діамантбанк провів збільшення статутного капіталу та проходить процес його реєстрації у Національному банку України.

 

Зазначимо, що за перше півріччя 2016 року банк значно покращив свої фінансові показники.  Банком збільшено статутний капітал на 300 млн грн. Таким чином, розмір статутного капіталу Діамантбанку становить 510 млн грн. За рахунок надлишку ліквідності банку збільшено портфель облігацій внутрішньої державної позики до 2-х мільярдів гривень. Так, питома вага облігацій внутрішньої державної позики в активах банку складає більше 26%.

 

Позитивні зрушення відбулись у пасиві балансу банку. Станом на 01 червня 2016 року банком додатково залучено коштів на 1453 млн грн у порівнянні з показниками, що діяли на 01 січня 2016 року.

 

Крім того, банком активно здійснюється кредитування клієнтів, що дає розвиток великому та середньому бізнесу в країні.

 

Найближчим часом Діамантбанк має намір провести чергове збільшення капіталу та розширити свою присутність у регіонах України.

 

У січні 2016 року Діамантбанк достроково в повному обсязі погасив перед Національним банком України заборгованість по кредиту рефінансування.

 

Діамантбанк виконує вимоги та рекомендації Національного банку України, продовжує виконувати свої обов’язки перед кредиторами, клієнтами-вкладниками та позичальниками, надає повний комплекс фінансових продуктів для середнього та великого бізнесу.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303