en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк збільшив портфель державних цінних паперів до 2 млрд гривень

26.05.2016

Власний портфель державних цінних паперів Діамантбанку збільшено до 2 мільярдів гривень станом на 26 травня 2016 року. Таким чином, питома вага облігацій внутрішньої державної позики в активах банку складає більше 26%.

 

«У нинішніх умовах розвитку економіки країни, найголовнішим завданням нашого банку є збереження коштів клієнтів. Ми проводимо дуже консервативну політику щодо грошових вкладів і завжди вчасно та в повному обсязі виконували і будемо виконувати всі платежі наших клієнтів. Надвисока ліквідність балансу – головна мета управління Діамантбанку. Саме тому, з початку 2015 року ми маємо стійкий приріст клієнтів і коштів на їхні рахунки, що відкриті у нашому банку. Портфель ОВДП Діамантбанку, який досяг 2 млрд грн – це, фактично, «подушка» миттєвої ліквідності, яка дає нам змогу ефективно управляти ліквідністю банку і виконати усі потреби клієнтів у будь-який момент», – зазначив Олег Ходачук, Голова Правління Діамантбанку. 

 

Нагадаємо, що за підсумками лютого і березня 2016 року, Діамантбанк двічі поспіль визнано лідером на ринку облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) згідно результатів рейтингу Фондової біржі ПФТС.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303