en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк запровадив нову послугу в системі «Інтернет-банкінг»

24.05.2016

З метою зручності та покращення якості обслуговування, Діамантбанк запровадив новий сервіс «Оплата послуг» у системі «Інтернет-банкінг».

 

Відтепер клієнти мають можливість дистанційно, з власного карткового або поточного рахунку, відкритого в Діамантбанку, оплачувати комунальні платежі, послуги за телефон та інтернет, поповнювати рахунки мобільних операторів і здійснювати перекази коштів між картками будь-якого банку України.

 

Також користувачі нового сервісу «Оплата послуг» можуть створювати власний календар платежів, налаштовувати потрібні шаблони або регулярні платежі, отримувати і зберігати квитанції про здійснені операції.

 

Для оплати послуг або перерахування коштів тепер не потрібно йти до банку і стояти у черзі. З сервісом «Оплата послуг» від Діамантбанку це можна зробити в зручний час і в будь-якому місці з доступом до мережі Інтернет. Адже до переліку постачальників послуг входить понад 700 організацій.

 

Нагадаємо, що користувачі системи «Інтернет-банкінг» мають змогу дистанційно здійснювати: переказ коштів, поповнення рахунків, відкриття депозитів, погашення кредитів та нарахованих відсотків, замовлення та блокування карток, формування і друку виписок, зміну лімітів за платіжними картками тощо.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303