en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Рейтинги ПАТ «Діамантбанк» підтверджено на рівні uaВВВ

15.04.2016

Незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» оголосило оновлені результати про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу та рейтингу випуску іменних відсоткових незабезпечених облігацій банку (серії А) на рівні uaВВВ. Прогноз рейтингів ПАТ «Діамантбанк» підтверджено на рівні «стабільний».

 

Отримання оновленого рейтингу є для банку підтвердженням його надійності й фінансової стабільності та вказує на відсутність передумов для зміни рейтингу протягом року.

 

Для оновлення кредитного рейтингу агентство використовувало фінансову звітність банку за 2014-2015 рр., а також внутрішню інформацію, надану банком у ході рейтингового процесу.

 

Позичальник з рейтингом uaBBB характеризується достатньою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Рівень кредитоспроможності залежить від впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних умов.

 

Детальніше ознайомитися з методикою оцінювання та повною історією рейтингів банку можна на сайті агентства «Кредит-Рейтинг».Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303