en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

ПАТ «Діамантбанк» збільшив статутний капітал до 510 мільйонів гривень

14.04.2016

ПАТ «Діамантбанк» один із перших завершує план докапіталізації згідно вимог, встановлених Національним банком для комерційних банків України.

 

Акціонери банку збільшили розмір статутного капіталу в 2,4 рази, тобто на 300 мільйонів гривень. Банком додатково розміщено 30 млн простих іменних акцій, номінальною вартістю 10 гривень за кожну. Рішення про збільшення статутного капіталу за рахунок додаткового випуску акцій банку було прийняте 24 грудня 2015 р. на загальних зборах акціонерів банку і виконано в повному обсязі.

 

Відтепер, розмір статутного капіталу ПАТ «Діамантбанк» після його реєстрації в НБУ становитиме 510 млн грн. Вказана сума перевищує регулятивну норму, встановлену Законом України «Про банки і банківську діяльність», відповідно до якої мінімальний розмір статутного капіталу банку не може бути менший, ніж 500 млн грн.

 

«Підтримка акціонерів та збільшення статутного капіталу банку у цей період – свідчення та запорука стабільності й впевненості у завтрашньому дні банку. Акціонери цілком задоволені розвитком банку та готові надалі підтримувати його зростання та розвиток», – коментує Олег Ходачук, Голова Правління ПАТ «Діамантбанк».

 

Ресурси, отримані від додатково розміщених акцій, забезпечать подальший активний розвиток банку та його продуктів, а також дозволять збільшити регіональну представленість та зміцнити показники ліквідності та стабільності установи.

 

Нагадаємо, що ПАТ «Діамантбанк» увійшов до першої групи банків України, що наразі нараховує 10 фінансових установ. За результатами щорічного рейтингу життєздатності банків, складеного виданням «Forbes», ПАТ «Діамантбанк» у числі банків вищого рівня стабільності та надійності.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303