en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк відкрив нове відділення у Тернополі

22.02.2016

Продовжуючи розширення регіональної мережі, Діамантбанк активно відкриває нові відділення. Відтепер дирекція Діамантбанку в м. Тернопіль змінила своє місце розташування та поповнила спектр своїх послуг новим депозитарієм. Віднині нова адреса дирекції: Майдан Волі, 4. Звертаємо вашу вагу на те, що за старою адресою розташування дирекції по вул. Руська, 18 тепер знаходиться нове універсальне відділення Діамантбанку №1.

 

Нове тернопільське відділення Діамантбанку №1 надає повний спектр банківських послуг як для фізичних, так і юридичних осіб. Клієнти можуть скористатися наступним переліком послуг: оформити депозити (у національній та іноземній валютах, банківських металах), скористатися розрахунково-касовим обслуговуванням, здійснити грошові перекази за найпопулярнішими світовими системами переказів, валютно-обмінні операції за 12 видами валют, операції з платіжними картками, банківськими металами тощо.

 

Завітати до  відділення та отримати професійне банківське обслуговування і консультацію можна з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 години (каса працює з 9:00 до 17:00 години). На сьогоднішній день регіональна мережа Діамантбанку налічує 92 відділення по всій території України.

 

Детальну інформацію про усі відділення банку можна дізнатися на сайті банку або зателефонувавши до інформаційного центру за номером 0 800 308 303.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303