en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Пенсійний фонд України знову обрав ПАТ «Діамантбанк» як уповноважений банк з обслуговування поточних рахунків пенсіонерів

25.01.2016

За результатами рішення конкурсної комісії Пенсійного фонду України ПАТ «Діамантбанк» увійшов до числа фінансових установ, які у 2016 році будуть виплачувати пенсії та грошову допомогу пенсіонерам. Рішення про продовження приймалося з врахуванням висновків НБУ щодо фінансового стану банку та виконання Діамантбанком усіх нормативів, а також аналізуючи результати його діяльності з виплати пенсій та грошової допомоги за попередній період. Таким чином, Діамантбанк ще раз підтвердив себе як надійний фінансовий партнер із обслуговування поточних рахунків пенсіонерів, так як довіра до нього з боку державних установ є одним із основних показників надійності та стабільності банку.

 

Відповідний договір між Діамантбанком та Пенсійним фондом України укладено в 2013 році. За його умовами ПАТ «Діамантбанк» має право здійснювати виплати пенсіонерам у м. Бровари, Київської області, м. Луцьк, м. Дніпропетровськ, м. Кривий Ріг, м. Донецьк, м. Запоріжжя, м. Івано-Франківськ, м. Львів, м. Миколаїв, м. Вознесенськ, м. Одеса, м. Полтава, м. Кременчук, м. Харків, м. Херсон, м. Чернівці, м. Чернігів.

 

Нагадаємо, що з перших років співпраці з Пенсійним фондом України Діамантбанк пропонує зручний та вигідний продукт «Пенсійна картка» для пенсіонерів та одержувачів соціальної допомоги. Так, у 2015 році кількість клієнтів – держателів «Пенсійної картки» збільшилася майже у 2 рази, а об’єм операцій здійснених за пенсійними рахунками майже у 3 рази.

 

На сьогоднішній день загальна кількість представництв банку по всій території України складає  91 відділення. Ми розширюємо мережу відділень Діамантбанку для зручного обслуговування наших клієнтів та постійно працюємо над створенням нових продуктів та удосконаленням існуючих.



Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303