en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

У 2011 році Діамантбанк удвічі збільшив обсяг міжнародних грошових переказів

13.02.2012

За 2011 рік обсяг переказів фізичних осіб у Діамантбанку збільшився більш ніж удвічі порівняно з аналогічним показником 2010 року.

Доходи від цих операцій збільшилися майже на 80% завдяки впровадженню нових систем грошових переказів AVERS та  MoneyGram, оптимізації процесів обслуговування клієнтів, а також привабливості тарифів систем грошових переказів, з котрими співпрацює Банк.

Зазначимо, що завдяки тісним зв'язкам родичів в Росії та Україні особливою популярністю користується міжнародна система «Золота Корона», що входить в союз систем грошових переказів AVERS. Вона дає можливість здійснювати грошові перекази на вигідних умовах (1,5%) не тільки у доларах США, євро, але і в рублях РФ.

Нагадаємо, що на даний момент фізичні особи можуть відправляти та отримувати перекази по найпопулярнішим системам – Western Union, AVERS і MoneyGram. При цьому час доставки грошового переказу складає від 10 до 15 хвилин. Здійснити дані операції можна в будь-якому із 48 універсальних відділень Діамантбанку у 18 містах України.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303