en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

ПАТ «Діамантбанк» достроково погасив заборгованість по кредиту рефінансування від НБУ

20.01.2016

ПАТ «Діамантбанк» повідомляє про повне дострокове погашення кредиту для збереження ліквідності, наданого Національним банком України весною 2014 року. Останній транш був погашений 19 січня 2016 року. Отже, станом на січень 2016-го року, кредит від НБУ виданий ПАТ «Діамантбанк», повністю погашено.

 

«Достроково повернувши кредит рефінансування НБУ, ми ще раз підтвердили високу ліквідність, надійність та міцні позиції «Діамантбанку» перед нашими вкладниками, партнерами і країною. Навіть у важкі періоди кризи 2014-2015 років наш банк не затримав жодного платежу та видачу депозитів навіть за достроковими вимогами наших вкладників. Зараз це повертається сторицею у вигляді суттєвого притоку клієнтів юридичних і фізичних осіб. І я впевнений – ми їх не підведемо. Я вірю у те, що банківська система України поступово відновлюється. Нам всім потрібно не зупинятися на досягнутому та щоденно своєю працею сприяти загальному покращенню економіки, умов ведення бізнесу, миру та розвитку нашої країни»,– прокоментував Олег Ходачук, Голова Правління ПАТ «Діамантбанк».

 

На сьогоднішній день загальна кількість представництв банку по всій території України складає  91 відділення. Ми розширюємо мережу відділень Діамантбанку для зручного обслуговування наших клієнтів та постійно працюємо над створенням нових продуктів та удосконаленням існуючих.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303