en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Відділення Діамантбанку у Львові працює за новою адресою

19.01.2016

18 січня 2016 р. одне із львівських відділень Діамантбанку змінило місце розташування.  Відтепер відділення №7 працює за новою адресою: вул. Івана Рубчака, 27.

 

Нове приміщення відділення ПАТ «Діамантбанк» дозволить співробітникам банку ще більш комфортно, зручно та швидко обслуговувати клієнтів. Як і інші відділення Діамантбанку, нове приміщення відповідає усім нормам безпеки та правилам конфіденційності здійснення фінансових операцій клієнта.

 

Львівське відділення Діамантбанку №7 надає повний спектр банківських послуг як для фізичних, так і юридичних осіб. Клієнти можуть скористатися наступним переліком послуг: оформити депозити (у національній та іноземній валютах, банківських металах), скористатися розрахунково-касовим обслуговуванням, здійснити грошові перекази за найпопулярнішими світовими системами переказів, валютно-обмінні операції за 12 видами валют, операції з платіжними картками, банківськими металами тощо. Завітати до  відділення можна з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 години (каса працює з 9:00 до 17:30 години).

 

На сьогоднішній день регіональна мережа Діамантбанку налічує 91 відділення по всій території України. Детальну інформацію про усі відділення банку можна дізнатися на сайті банку або зателефонувавши до інформаційного центру за номером 0 800 308 303.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303