en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк відкрив нове відділення у Харкові

14.01.2016

Для комфортного обслуговування клієнтів, Діамантбанк відкрив нове відділення №8 у Харкові за адресою: вул. Клочківська, 188. Дане відділення стало вже дев’ятим представництвом Діамантбанку у цьому місті. У відділенні клієнти можуть обміняти валюту, оплатити рахунки та здійснити операції з платіжними картками за допомогою POS-терміналу.

 

З метою оперативного та комфортного обслуговування клієнтів у відділенні встановлено шестиденний режим роботи, так з понеділка по п’ятницю, ви можете завітати з 9:00 до 19:00 години, а в суботу з 10:00 до 16-00.

 

На сьогоднішній день загальна кількість представництв банку по всій території України складає  91 відділення. Ми розширюємо мережу відділень Діамантбанку для зручного обслуговування наших клієнтів та постійно працюємо над створенням нових продуктів та удосконаленням існуючих. Найближчим часом планується відкриття нових відділень у Тернополі та інших містах України.

 

Детальну інформацію про усі відділення банку можна дізнатися на сайті банку або зателефонувавши до інформаційного центру за номером 0 800 308 303. Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303