en

+380 (97) 517-78-84

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Олег Ходачук – у ТОП-3 рейтингу професіоналів банківського ринку та кращий банкір за вибором читачів у рейтингу Ukrainian Banker Awards

21.12.2015

18 грудня бізнес-портал Delo.ua (Ekonomika Communication Hub) оголосив результати щорічного рейтингу Ukrainian Banker Awards та провів церемонію нагородження кращих банківських проектів,  команд і персон банківського ринку. Так, Олег Ходачук, Голова Правління Діамантбанку отримав найбільше голосів серед читачів-експертів бізнес-порталу Delo.ua та очолив рейтинг кращих банкірів 2015 року, а також зайняв почесне 2-ге місце загального рейтингу двадцяти професіоналів банківського ринку за підсумками Ukrainian Banker Awards.

 

UKRAINIAN BANKER AWARDS – рейтинг українського банківського сектора в декількох номінаціях, що вже четвертий рік поспіль підсумовується Ekonomika Communication Hub. Головною метою проекту є об'єктивна оцінка підсумків діяльності гравців ринку за останній рік, відзначення їх досягнень та висвітлення серед української бізнес-спільноти головних новацій та ефективних рішень фінансової галузі. У процесі рейтингування банкірів Delo.UA опиралося на думку користувачів банківських послуг, які в режимі онлайн віддавали свій голос на підтримку найкращих банкірів, а також на дані дослідницької компанії Noks Fishes, що спеціалізується на медіа дослідженнях і репутаційному аналізі.

 

- Ця перемога для нас – ще одне підтвердження того, що справжня командна робота кращих фінансових професіоналів приносить певні результати як у діяльності банку, так і у відданості користувачів банківськими послугами Діамантбанку. Дякую усім за підтримку та віру, ми і надалі будемо притримуватися стратегії підвищення ефективності нашого банку, створюючи банківські продукти, якими можна пишатися на національному рівні – прокоментував отримані відзнаки Олег Ходачук, Голова Правління Діамантбанку.

 

Усього за два роки керівництва Олег Ходачук зумів підняти Діамантбанк з III-ої до II-оі групи великих банків за класифікацією Нацбанку України, досягнути одного з кращих показників прибутковості банку за результатами першого кварталу 2015 року, впровадити та реалізувати стратегію активного розвитку мережі.

 

Детальніше ознайомитися із рейтингом  та його результатами можна за посиланням: delo.ua.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303