en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Отримуйте подарунки, здійснюючи перекази у Діамантбанку

15.12.2015

Діамантбанк та МПС «Лідер» дарують оригінальні подарунки всім, хто здійснить грошовий переказ протягом грудня 2015 – січня 2016 рр. Щоб отримати гарантований подарунок, достатньо в період акції здійснити міжнародний грошовий переказ через МПС «Лідер» у одному із відділень ПАТ «Діамантбанк» на суму, що дорівнює або перевищує 5 000 гривень, в еквіваленті будь-якої іноземної валюти за курсом НБУ на день здійснення переказу.

 

Поспішайте, кількість подарунків – обмежена! Нагадуємо, щоб отримати або відправити переказ, необхідно мати паспорт або документ, що його замінює.

 

Система «Міжнародних грошових переказів «ЛІДЕР» – це система миттєвих грошових переказів без відкриття поточного банківського рахунку для фізичних осіб. Географічне охоплення системи – більш, ніж 130 країн світу. Отримати переказ можна у будь-якому пункті на території країни одержувача. При здійсненні переказу клієнту безкоштовно надається послуга sms-інформування – для її підключення при відправці необхідно зазначити номери мобільних телефонів (відправника та отримувача).Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303