en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк пропонує придбати срібні колекційні монети «Різдвяна ялинка» та «Різдвяний дзвіночок» за спеціальними цінами

14.12.2015

Різдво – це час, коли домівка кожного українця сповнюється різдвяними дивами, радістю та подарунками. Наразі, у відділеннях Діамантбанку за найкращими цінами цього року, можна придбати унікальні срібні монети, які стануть приємним та оригінальним подарунком до зимових свят - "Різдвяний дзвіночок" та «Різдвяна ялинка».

 

Монета "Різдвяний дзвіночок" викарбувана Монетним двором Польщі та є першою та єдиною у світі срібною монетою у вигляді дзвіночка, що прикрашений кристалом Swarovski. До неї додається подарунковий футляр із музичним сюрпризом – різдвяною піснею «Jingle Bells». На реверсі монети знаходиться зображення трьох дітей. На задньому плані – зимовий пейзаж. Знизу та зверху розташовані зірочки різних форм. Капсула увінчана вставкою у формі бантика. На аверсі монети зображено портрет Її Величності королеви Єлизавети II, на задньому плані – різдвяний орнамент. Монета викарбувана зі срібла 999-ї проби, якість карбування - пруф, вага - 1 тройська унція (31,1 г), тираж - 3,5 тис. штук. Ця монета є законним платіжним засобом на території Нової Зеландії.

 

Надзвичайно цікавою та оригінальною є також срібна монета «Різдвяна ялинка». Вона привертає увагу своєю особливою формою, тому що зроблена у формі ялинки. На її реверсі викарбувана справжня картина, на якій зображені діти, одягнені у різдвяне вбрання. Ліворуч і праворуч - пара блискучих зірок різних форм і розмірів. На небі виділяється Віфлеємська зірка, що оздоблена кристалом Swarovski. Футляр для монети виконано у вигляді ялинкової прикраси яскравого червоного кольору із золотавими візерунками.

 

Для отримання інформації щодо ціни та придбання монет і зливків банківських металів, зателефонуйте в Інформаційний центр банку за номером 0 800 308 303 (дзвінки безкоштовні з усіх телефонів по всій Україні).

 

З асортиментним рядом усіх монет, які пропонує своїм клієнтам Діамантбанк, можна ознайомитися на офіційній сторінці банку.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303