en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Юридичний департамент Діамантбанку визнано кращим серед країн Східної Європи в сфері реструктуризації та роботи з проблемними активами

01.12.2015

23-25 листопада 2015 року в Лондоні на майданчику The Law Society of England and Wales відбулися ювілейний V Міжнародний форум «EuroLawyer Forum 2015», а також друга Церемонія нагородження найкращих юридичних департаментів країн Східної Європи «EuroLawyer Awards 2015». Церемонія нагородження "EuroLawyer Awards" – престижна професійна подія, що кожного року визначає лідерів юридичної галузі та є головним плацдармом розвитку співробітництва між провідними юридичними департаментами країн Східної Європи.

 

У якості суддів виступили більш, ніж 30 відомих практикуючих юристів із країн Східної Європи та ЄС. До участі у конкурсі було запрошено юридичні департаменти із понад п’ятиста великих компаній Росії, України та Казахстану. Кращі юридичні департаменти визначалися у різних напрямках юридичної практики, проведеної у 2014-2015 роках.

 

Так, за результатами проведеного колегією суддів оцінювання інформації, наданої банком щодо найважливіших досягнень у роботі, юридичний департамент ПАТ «Діамантбанк» визнано найкращим юридичним департаментом країн Східної Європи у сфері реструктуризації та роботи з проблемними активами. Нагороду особисто вручав голова ділового центру Лондону, член організації Law Society of England and Wales – Стівен Денір.

 

— Основний девіз нашої роботи – є команда – є результат! Ми перемогли, тому що перш за все, ми – команда, яка  вміє приймати нестандартні рішення та не боїться йти у бій за своїми перемогами. Звісно ж, без любові до своєї справи, досягати таких результатів ми б не мали змоги. Дякую усім, хто нас підтримував, та ні на мить не сумнівався у нашій заслуженій перемозі – зазначила під час отримання нагороди, директор юридичного департаменту Наталія Федик.

 

— Для мене ця перемога – ще один доказ того, що справжні зусилля та віддана праця ніколи не залишаються не поміченими. Я пишаюся тим, що у складі Діамантбанку є така сильна юридична команда! Це додає впевненості у роботі усієї нашої установи та гордості за те, що на теренах України працюють професіонали, що прославляють нашу країну далеко за межами СНД – прокоментував подію Олег Ходачук, Голова Правління ПАТ «Діамантбанк».Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303