en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк святкує свій 22-й день народження!

17.11.2015

17 листопада виповнюється 22 роки з дня заснування Діамантбанку – лідера у сегменті корпоративного обслуговування та надійного українського банку для кожного українця! За ці роки було досягнуто значних успіхів – банк збільшив регіональну мережу, увійшов до другої групи великих банків та ще більше зміцнив свої позиції у банківській сфері України! Діамантбанк щорічно підтверджує  довіру  своїх вкладників та клієнтів, залишаючись надійним фінансовим партнером, як для фізичних, так і для юридичних осіб.

 

Перш за все, такі високі досягнення — це результат докладених зусиль кожного співробітника та своєчасне виконання банком усіх зобов’язань перед клієнтом. Високопрофесійна робота регіональних дирекцій у поєднанні із єдиною надміцною стратегією розвитку дозволили стати провідним українським банком, що надає якісний банківський сервіс європейського рівня.

 

– Ми не збираємося зупинятися на досягнутому та націлені на подальший активний розвиток. У цей святковий день ми вітаємо всіх наших клієнтів, партнерів та друзів з днем народження банку. Дякуємо за те, що ви з нами, за вашу підтримку та довіру. Впевнений, що ми і надалі будемо активними учасниками позитивних змін нашої країни, показуючи власним прикладом, що краще майбутнє неможливе без добросовісної праці, честі та національної свідомості. Разом з вами – нашими клієнтами, ми – сила, яка приведе нас до надійних та стабільних часів процвітання нашої держави! – прокоментував Олег Ходачук, Голова Правління ПАТ «Діамантбанк».

 

Зазначимо, що у цей день у святковій атмосфері всі клієнти банку зможуть скористатися спеціальними пропозиціями та отримати святкові сувеніри від Діамантбанку!Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303