en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

З нагоди своєї 22-ої річниці Діамантбанк дарує додаткові відсотки до депозитів

16.11.2015

З нагоди 22-го дня народження Діамантбанк дарує усім клієнтам чудову можливість розмістити будь-який депозитний вклад за підвищеною відсотковою ставкою. Для отримання додаткового бонусу в розмірі 0,22% річних необхідно у День народження банку, а саме 17-го листопада, відкрити вклад у будь-якому відділенні Діамантбанку або оформити його через систему Інтернет-банкінг. Пропозиція дійсна для фізичних осіб для будь-яких депозитів у національній валюті, доларах США, євро, золоті та сріблі!

 

На сьогодні при розміщенні коштів на депозитний вклад у Діамантбанку максимальні ставки складають 25% річних у гривнях, 11% – у доларах США, 10% – в євро, 5% – у золоті, 4% – у сріблі.

 

Нагадаємо, що Діамантбанк пропонує широку лінійку депозитних продуктів із можливістю вибору вкладником оптимальних умов, виду валюти, строку, рівня дохідності, можливості поповнення, порядку нарахування та виплати відсотків. Крім того, клієнти можуть швидко та зручно оформити депозит у режимі on-line за допомогою системи дистанційного обслуговування «Інтернет-банкінг».

 

Більш детальну інформацію про депозитні програми Діамантбанку можна отримати на офіційному сайті банку та за безкоштовним цілодобовим номером 0 800 308 303.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303