en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Депозитний портфель Діамантбанку в банківських металах зріс у 1,4 рази

11.11.2015

За підсумками останніх двох кварталів поточного року обсяг депозитів у банківських металах у Діамантбанку збільшився у 1,4 рази. Дорогоцінні метали й надалі залишаються надійним інвестиційним інструментом для вкладників.

 

Порядок відкриття депозиту в банківських металах аналогічний до депозитів у національній або іноземній валютах. На депозит у золоті може бути зарахований банківський метал, як у злитках, так і без фізичної поставки. Мінімальний строк розміщення коштів на депозит у дорогоцінних металах складає 3 місяці, а максимальні відсоткові ставки: 4% за вкладами у сріблі та 5% – у золоті. Виплата відсотків здійснюється наприкінці строку у гривнях за курсом НБУ. Для усіх металевих вкладів Діамантбанку передбачена система бонусів, що дає можливість підвищити ставку на 0,5% річних: в золоті вагою від 1000 грамів, в сріблі – від 5000 грамів.

 

Нагадаємо, що Діамантбанк співпрацює на міжнародних ринках з визнаними афінажними компаніями: “Umicore AG & Co KG” (Німеччина), Standard Bank Plc (Лондон), Commerzbank AG (Люксембург), Argor Heraeus (Швейцарія). Банківські метали та дорогоцінні монети іноземних монетних дворів  можна придбати у відділеннях Діамантбанку по всій території України.  

 

Отримати більш детальну інформацію можна на офіційному сайті Банку та за безкоштовним цілодобовим номером 0 800 308 303.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303