en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

До уваги клієнтів ПАТ «Діамантбанк»!

03.11.2015

Шановні клієнти! Відповідно до вимог Закону України, кожен банк зобов'язаний ідентифікувати клієнтів до заключення ділових відносин, а також проводити періодичне уточнення інформації щодо їх ідентифікації та проведення (уточнення) оцінки фінансового стану.

 

Повторна ідентифікація проводиться відповідно до Закону України «Про банки і банківську діяльність», Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», Постанови Правління НБУ «Про проведення банками фінансового моніторингу», затвердженого Постановою Правління Національного банку України від 26 червня 2015 року N417.  Згідно з Постановою банк зобов‘язаний провести ідентифікацію всіх клієнтів з дотриманням вказаних норм з  метою встановлення факту належності до публічних осіб та до осіб, близьких або пов'язаних із публічними особами.

 

У зв’язку з цим, до 20-го листопада 2015 року просимо клієнтів ПАТ «Діамантбанк» знайти можливість та надати до установи необхідні для ідентифікації документи юридичних або фізичних осіб-підприємців. Індивідуальним клієнтам необхідно звернутися до відділення банку, в якому ви обслуговуєтеся, для уточнення інформації щодо ідентифікації та оцінки фінансового стану. При собі необхідно мати паспорт або документ, що його замінює, та індивідуальний податковий номер.

 

Сподіваємося на ваше розуміння та просимо вибачення за можливі незручності.

 

Додаткову інформацію можна дізнатися за безкоштовним цілодобовим номером 0 800 308 303.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303