en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк виступив партнером видання книги “Київський Атеней. Мистецький Київ 17-18 ст.”

12.10.2015

9 жовтня у приміщенні Конгрегаційної зали Києво-Могилянської академії відбулася публічна дискусія та презентація книги “Київський Атеней. Мистецький Київ 17-18 ст.”, що була видана за підтримки Діамантбанку.

 

«Київський Атеней» є результатом багаторічної праці Валерія Шевчука та Юрія Іванченка, що майже двадцять років зберігалась лише у рукописах. Ця книга є пам’яткою українського бароко, і свідчить, що Київ був одним із визначних мистецьких центрів Європи. Книга добре ілюстрована й адресована вузькому колу читачів – студентам та учням; ученим-етноісторикам, літературознавцям, культурологам, викладачам університетів та педагогам. А також широкому загалу любителів мистецтва України. На урочистій презентації виступили Валерій Шевчук, автор книги "Київський Атеней", український письменник-шістдесятник, Юрій Іванченко, упорядник ілюстрацій книги, В’ячеслав Брюховецький, український літературознавець, Володимир Моренець, доктор філологічних наук, професор, Олександр Саврук, декан Києво-Могилянської Бізнес Школи, Олег Ходачук, Голова Правління ПАТ «Діамантбанк».

 

- «На жаль, до сьогодні залишається чимало прогалин у знанні історії українського мистецтва. Нам дуже не вистачає систематизованих відомостей, унікальних фактів та матеріалів про митців, що формували культурний процес 17-18 ст. І тому, ми дуже пишаємося тим, що разом із Києво-Могилянською Бізнес Школою реалізували цей проект, бо ця книга підтверджує неймовірний потенціал української нації, яка здатна побудувати сильну духовну країну та залишити достойну культурну спадщину!» – зазначив у промові Олег Ходачук.

 

У свою чергу, автор книги подякував усім присутнім та виголосив подяку Діамантбанку за підтримку та допомогу у виданні цього книжкового шедевру. По закінченні заходу Валерій Шевчук подарував Голові Правління нашого банку книгу із персональним автографом та побажанням.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303