en

+380 (44) 390 08 89

+380 (44) 390 70 55

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк забезпечив сучасним обладнанням херсонську лікарню

06.02.2012

Діамантбанк, в рамках Всеукраїнської програми «Подумай про життя!», забезпечив новим сучасним обладнанням Херсонську дитячу обласну клінічну лікарню. Медична установа отримала пульсоксиметр ЮТАСОКСИ-200 та три автоматизовані шприцеві дозатори ЮСП-100.

Пульсоксиметр ЮТАСОКСИ-200 – сучасний, портативний пульсоксиметр, призначений для неінвазивного визначення ступеня насичення киснем артеріальної крові і частоти пульсу. Пульсоксиметр забезпечує безперервний моніторинг стану пацієнтів в операційних і пологових відділеннях, реанімаціях, палатах інтенсивної терапії та під час  транспортування. Автоматизований шприцевий дозатор ЮСП-100 призначений для точного, дозованого вливання лікарських препаратів протягом тривалого часу. Це незамінне обладнання є універсальним та життєво необхідним при вирішенні різних терапевтичних завдань.

Зазначимо, що діяльність Банку в рамках Програми “Подумай про життя!” передбачає не лише допомогу медичним обладнанням. Діамантбанк залучає представників бізнес-структур до надання медичним закладам України адресної допомоги, спрямованої на вирішення проблеми нестачі медичного обладнання для своєчасної допомоги новонародженим.

У найближчий час  Банк  планує передати обладнання до пологових будинків Кривого Рогу та Донецька.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303